If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Představení Rise of Nightmares pro Kinect

Hororová akce s vámi jako ovladačem.

Ještě před oficiálním představením na E3 se podařilo získat informace o jedné Kinect hře, která by konečně neměla být jen pro casual hráče. Jde totiž o akční horor pro dospělé hráče.

V Rise of Nightmares se převtělíte do amerického turisty, který musí zachránit svou ženu ze spárů šíleného vědce. Z pohledu první osoby pak pomocí nožů, řetězových pil a dalších zbraní likvidujete zombíky.

Je jasné, že právě vaším tělem budete zombíky likvidovat. Každý, kdo si někdy zkoušel na Kinectu hrát, si asi lehce představí, jak něco takového může fungovat, ale hra inzeruje, že bude mít také možnost volného pohybu. Takže žádný on-rails systém podobný jako u Dead Space Extraction. Jak ovšem bude pohyb pomocí Kinectu probíhat, to si úplně představit nedokážeme a tvůrci to zatím neprozradili.

Kromě zabíjení zombíků bude možnost ve hře používat i stealth a řešit se bude i několik puzzlů. Šílený vědec na vás totiž připravil i spoustu pastí.

Příliš mnoho informací známo není a moudřejší budeme pravděpodobně až na E3, ale můžete se alespoň podívat na prvních pár obrázků, které unikly na internet.

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings.

About the Author

Ales Harazim

Contributor

Comments