If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Představení Serious Sam 3 oficiálně

Jak když dáte monstra z DOOM III do Egypta.

Neznámý texaský vydavatel Devolver Digital, který vede veterán Mike Wilson z id Software či Take Two, dnes odpoledne přiblížil Serious Sam 3. Prequel série má být návratem do zlaté éry stříleček, kdy jste se neschovávali za rohem pro automatické doplnění zdraví jako ve většině současných FPS. Takže ne, žádný systém krytí ani campování za rohem tu skutečně nebudou, i když by k tomu mohly úzké městské uličky přímo vybízet.

Jak trefil náš ranní článek, zápletka se bude točit kolem invaze Mentálových legií na Zemi. S nabíhajícími monstry, nesoucími jména jako Scrapjack, Khnum, Headless Kamikaze, Gnaar či Sirian Werebull, budete i za využití nových útoků na blízko svádět boje v hroutících se chrámech a starodávných staveních Egypta 22. století.

"Starý dobrý koncept Serious Sama zůstane zachován, pouze ho rozšíříme o unikátní nové funkce, které tuto zábavnou ryzí akci značně vylepší," ujistil hráče kreativní ředitel chorvatského studia Croteam. Kampaň půjde hrát kooperativně až v 16 lidech a nemohou chybět ani kompetitivní módy, včetně Deathmatche a Beast Huntu.

Vydání Serious Sama 3 dnes bylo znovu potvrzeno na letošní léto pro PC a neupřesněné konzole. Zda to bude jen digitální distribucí, to se neví, ale je to velmi pravděpodobné. Níže jsou čtyři další, tentokrát už oficiální obrázky ve vysokém rozlišení, které vypadají, jak když vezmete monstra z DOOM III a dáte je do ruin měst z Delta Force.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Serious Sam 3

PS3, Xbox 360, PC, Mac

Related topics
About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments