If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Představeno Deathloop od autorů Dishonored

První info + filmeček.

Druhou novou značkou od Bethesdy z E3 2019 konference je Deathloop. Pochází od studia Arkane Lyon, tedy tvůrců Dishonored.

Popravdě řečeno jsme z popisu nebyli moc chytří, o co vlastně půjde, protože se to nejprve jevilo jako multiplayerovka, ale nakonec to bude i singleplayer...?

Každopádně jedná se o first-person akci na ostrově nazvaném Black Reef, který dle krajiny vypadá jako Island, kam spadla vesmírná stanice, ale nechybí ani města. Slibována jsou dechberoucí prostředí s pečlivým designem levelů ve vtahujícím herním zážitku.

Dvě ústřední postavy tmavé pleti tam v bláznivém bezpráví soupeří proti sobě ve stylizované násilné řežbě se super-schopnostmi. Jsou to zabijáci zaseklí v časové smyčce, která opětovně začne, když zemřou. Jedna postava se snaží smyčku ukončit, zatímco ta druhá ji chce zachovat, a pokouší se vzájemně pozabíjet.

Na Black Reef se mají vyskytovat cíle, do jejichž likvidace se pustíte jako minule, tzn. budete moci řešit situace vícero různými způsoby, slíbili vývojáři Dinga Bakaba a Sebastien Mitton, že opět dostanete typickou hratelnost od Arkane. Ovšem tentokrát to má být inovativní a jiné, než cokoli udělali předtím. Datum vydání zatím neznáme, ale patrně to bude nejdříve příští rok a pro příští konzole.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments