If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Představeny MP módy DOOM

Detaily o principu všech šesti.

Po výčtu všech map z DOOM (Alza.cz) přichystala Bethesda to samé i k multiplayerovým módům, to znamená krátké video a seznam s podrobnějšími informacemi.

V základní verzi hry v květnu najdete šest variací online hry, čímž se potvrdily dřívější úniky ze zdrojových souborů v alfě.

  • Soul Harvest - podobný týmovému deathmatchi, ale navíc musíte z padlých nepřátel sbírat jejich duše. Ty zůstanou v herním světě jen po omezenou dobu a může je vzít kdokoli, tedy i vlastní tým, ale pouze ten soupeřův za to získá body. V místě prvního zabitého se ještě objeví demon power-up a ten, kdo se jím stane, získá z každé oběti hned dvě duše, zatímco po likvidaci samotného démona z něj vypadne pět duší.
  • Freeze Tag - podobný hře ze skutečného světa, namísto zabití protivníky pouze zmrazíte a znehybníte, od čehož jim pomohou parťáci stojící po určitou dobu poblíž.
  • Warpath - variace na King of the Hill, kdy se capture point pohybuje po mapě, což ukazuje jasně značená cesta. Na opačné straně bude zase lákat runa démona, takže se musíte rychle rozhodnout, co je pro vás důležitější.
  • Domination - trojice statických bodů k dobytí, které získáte vyčištěním jejich okolí od nepřátel. Vše opět zpestří runa démona, která se objeví na náhodném místě na mapě, o čemž budou všichni hráči informováni hlasatelem.
  • Team Deathmatch - čistá řezničina, kde is hráči vyberou svou výbavu a vývoj zápasu ovlivní powerupy i zbraně. Vyhraje tým, který jako první získá cílový počet bodů, nebo ten, který má více bodů v době, kdy vyprší časový limit.
  • Clan Arena - eliminace, v níž vyhraje ten tým, který zůstane naživu jako poslední. Všechny sebratelné předměty jsou v tomto módu odstraněny, ani nebude možnost doplnit zdraví či brnění. Zabití znamená konec až do konce kola, žádný respawn.
Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings .

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments