If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Představení Spies vs Mercs ze Splinter Cell: Blacklist

Plus nový sestřih z jeho hraní a obrázky.

Eurogamer se začátkem tohoto týdne zúčastnil novinářské předváděčky multiplayeru Splinter Cell: Conviction ve studiu UbiSoftu v Torontu. V režimu Spies vs. Mercs proti sobě hrají čtyři tajní agenti proti čtyřem najatým žoldákům (součástí hry ale bude i zatím nepředstavený klasický co-op dvou hráčů chystaný v UbiSoft Shanghai).

Zpočátku si v asynchronním mulťáku nejprve zvolíte výbavu napříč tradičními herními třídami, které se v obou týmech liší: u agentů to je sabotér schopný zničit nepřátelské vybavení, zvěd zaměřující nepřátelskou pozici a predátor se schopností se zneviditelnit. Mezi žoldáky účinkují lovec disponující UAV robotem, který se může sám zničit, dále tzv. mírotvůrce v roli tanku a konečně třída nazvaná ničitel, která dokáže deaktivovat agentovy elektronické přístroje. Hratelnost je velmi pestrá díky faktu, že se na bojišti střetávají různé unikátní dovednosti.

Cílem je pak buď nahackovat nebo chránit tři terminály rozprostřené po mapě. Vedle toho tu najdete i alternativní mód Spies vs. Mercs Classic, už bez výběru výbavy před hraním a s hraním pouze dva na dva. Vše se také odehrává v temnějších strašidelnějších mapách s větším využíváním stínů (resp. baterek na přilbě), což připomíná spíš survival horory i samozřejmě starý díl Splinter Cell: Pandora Tomorrow z roku 2004.

Náš nový sestřih z hraní mulťáku Blacklist plus nové obrázky:

Comments