If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Předvedení kreativních nástrojů pro tvorbu filmečků v Battlefield 1

Poprvé i na konzolích.

V éře YouTube je logické, že se EA na tento aspekt hodně zaměřili. Přímo do Battlefield 1 (Alza.cz) jsou tak integrovány výkonné nástroje pro tvorbu filmečků prakticky kýmkoli. Vůbec poprvé budou tyto funkce dostupné i v konzolových verzích hry (PS4/X1), nejen na PC. Předtím v BF Hardline šlo toho samého docílit jen za pomoci externích utilit.

Dvě výrobcem sponzorovaná videa, natočená na X1, dnes názorně předvádí, co všechno tyto kreativní nástroje dokáží. Ve Spectator režimu Battlefield 1 si zvolíte citlivost a rychlost kamery, zda má být vidět HUD, zapnete si volitelné efekty jako depth of field, field of view, rozmazání obrazu apod.

Pohled (z vlastních očí, third-personu či tzv. režisérský) na postavy či dopravní prostředky si můžete šikovně zamknout, přičemž však souběžně lze svobodně hýbat kamerou.

Díky volné kameře, která neprochází krajinou (naráží do kopců atd.), také můžete prozkoumat každou část mapy. Na ni lze umístit i více kamer a nastavit každou zvlášť.

Zastavit čas během bitvy ovšem v tomto editoru nepůjde, zato aplikovat různé filtry na výsledek ano, aby to působilo třeba jako dobový film z války.

Už dopředu je tedy jasné, že nás v budoucnu čeká spousta báječných fanouškovských výtvorů a že budou fungovat jako ta nejlepší možná reklama na Battlefield 1.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments