If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Přehled prozatímních ocenění The Surge 2

+ Gamescom trailer.

The Surge 2 opět přinese drsné souboje v nanoboty zamořené dystopické budoucnosti na PlayStation 4, Xbox One a digitálně také na PC. Za posledních pár měsíců se novináři a influenceři ponořili do hlubin Jericho City, kde sekali a krájeli své nepřátele, a jejich názor je jasný - hráči mají všechny důvody proto, aby se na hru těšili. Nový trailer s oceněními poodhaluje příběh a ukazuje, jak úžasný to byl pocit, moci si hru vyzkoušet s předstihem.

Probudíte se bez vzpomínek na pád letadla, po kterém jste tu zůstali trčet, a budete muset porazit divoké stroje, fanatické kultisty i mnohem horší nepřátele, zatímco budete prozkoumávat své okolí a odhalovat pravdu. Díky přepracovanému systému zaměřování končetin v boji v kombinaci s vylepšeným designem soubojů a novému a většímu světu se spoustou dalších překvapení udělá The Surge 2 dojem jak na nové hráče, tak na fanoušky série.

Hru je nyní možné předobjednat na PlayStation 4 a Xbox One. K předobjednávkám hráči zdarma získají URBN Gear Pack, který obsahuje novou sadu zbroje, dvě nové zbraně a další vybavení a kosmetické předměty. The Surge 2 si také budete moct zahrát na Gamescomu na stánku Koch Media/Deep Silver v hale 9. Nové video s obhlídkou hry z Gamescomu:

The Surge 2 vychází 24. září na PlayStation 4 a Xbox One v původní anglické verzi. V České republice a na Slovensku bude v prodeji za DMOC 1505 Kč.

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments