If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Přehled startovních her pro iPad

Mirror's Edge, Call of Duty, Red Alert...

Několik startovních her pro iPad na ukázku, jak je odhalila včerejší aktualizace obchodu iTunes:

Geometry Wars Touch

Za 10 dolarů dostanete krásnou verzi Geometry Wars, ve které máte všechny módy z druhého dílu, plus navrch nový mód - Titans. Jinak verze pro iPad nepřináší žádné novoty. Otázkou je možná ovládání - pokud se hra ovládá dvěma prsty zároveň, tak na obrazovku půjde těžko vidět.

Civilization: Revolution

Civilizace za 13 dolarů na velkém iPadovském displeji jistě krásně vynikne. Jen škoda, že se jedná o pouhý port starší iPhone verze, která stojí 7 dolarů. Na to, jak dobře se Civilizace hraje a ovládá na iPhonu, musí to být na iPad jako stvořené.

Plants vs Zombies HD

Tady už je cenový rozdíl trochu větší - iPhone verze 3 dolary, iPad verze 10 dolarů. Přitom je to taky port, jen ve vyšším rozlišení. Přidává pouze jednu novou mini hru Buttered Popcorn a nové achievemnty. Na to, jak je PvZ výbornou hrou je to ale dostatek a na velkém displeji to vypadá skvěle.

Flight Control HD

Za mrzkou cenu pěti dolarů (iPhone verze 1 dolar) dostanete jednu z nejlepších her pro Appláckou platformu. Flight Control HD vylepšuje všechno možné a přidává propracovaný multiplayer vč. kooperativního režimu, vylepšenou hratelnost, nové mapy a další vymoženosti. Za pět dolarů fůra zábavy.

Mirror's Edge

V podstatě pouhá plošinovka s Faith v hlavní roli. Než dorazí něco lepšího (Canabalt), musí si hráči vystačit s tímhle. Ovšem ta cena není moc pěkná - 13 dolarů za jednoduchou, i když poměrně dlouhou plošinovku (14 levelů)?

Need for Speed Shift

15 dolarů za port iPhone verze, plus pár aut navrch. Need for Speed Shift vypadá skvěle a hraje se (na iPhone) velmi dobře. Jen škoda že se nezamakalo trochu víc na grafice, žezlo nejlépe vypadající hry pořád drží Asphalt 5.

Command & Conquer Red Alert

Opět 15 dolarů a opět port iPhone verze. Tentokrát se to bude hrát snad lépe, než na prťavém displeji. iPadu je přizpůsoben interface. Navíc dostanete 6 nových map a datadisk The Rising Sun.

Call of Duty: World at War: Zombies

Pamatujete na onen podivný zombie mód v klasickém World at War? Tak jej máte už i na iPadu. Jedná se o port iPhone verze, která přináší vylepšené ovládání a kooperaci 4 hráčů přes wifi.

O blížícím se příchodu iPadu a vyšší ceně her píšeme zde.

Tagged With

Comments