If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Přehled zahraničních recenzí Deus Ex: HR

Bude to nejlepší hra roku?

V naší recenzi dostalo Deus Ex: Human Revolution vysoké hodnocení 9/10, ale nemyslete si, že bychom byli nějaká nadšená výjimka. Prequel slavné dvoudílné série sbírá podobně vysoká hodnocení všude, i v zahraničí. Že by se nám tu rýsovala jasná hra roku?

Server IGN dal konzolové verzi hry hodnocení 9/10. "Je to vizionářská, propracovaná hra, a už ji chci hrát zase od začátku," píší v textu. GameTrailers ohodnotili hru 8.7/10, poměrně přísný server 1UP dal hře dokonce své nejvyšší možné hodnocení "A".

Mezi nejpřísnější weby určitě patří také Destructoid, který dává i velkým a očekávaným hrám velmi nízké známky. Deus Ex: HR je ovšem přesvědčilo natolik, že mu dali hodnocení 9.5/10. "Je to hra, která si název Deus Ex rozhodně zaslouží," píší na závěr recenze. Velice pozitivní recenzi získala hra i v časopisu Edge. Dali jí hodnocení 9/10. "Není to jen skvělá hra, je to také hra, která vám vydrží pěkně dlouho," říkají.

Na Metacritic má podle recenzí Deus Ex: Human Revolution zatím průměrné hodnocení 8.9/10 z celkového počtu 36 recenzí. Vlastně nejhorší hodnocení zatím dostala hra 8/10.

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings.

About the Author

Ales Harazim

Contributor

Comments