If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Přejeme vám šťastné a veselé Vánoce!

Nashledanou začátkem ledna. Nebo vlastně ne.

Byl to báječný rok jak pro hráče, tak pro Eurogamer. Asi nelze nesouhlasit s názorem designéra BioShocku, podle nějž byl 2011 tím vůbec nejlepším rokem pro hry od 2007. Jsme nesmírně rádi, že jsme mohli být osobně u toho, spolupodílet se na směřování vývoje vedoucího odvětví zábavního průmyslu a věříme, že jste si vše užili minimálně stejně jako my.

Bilancování uplynulých dvanácti velmi úrodných měsíců pro hry ale přenecháme chystané sérii komentářů od kmenových autorů. Vaše preference můžete mezitím projevit odhlasováním v brzy rozjeté čtenářské volbě hry roku 2011.

Přístí týden, kdy se ve zpravodajství nebude nic dít, si naše celoevropská síť herních webů dovolí strávit - snad zaslouženým - volnem. I za to, jak český Eurogamer vzrostl, prosperoval a posunul se o kus dál.

Každopádně, mít co číst určitě budete: dopředu je připravena spousta obsahu (viz tabulka vlevo). Do běžného provozu se vrátime 2. ledna a bude potřeba být v plné síle...

Všechny nás totiž podle všemožných náznaků čeká ve 2012 ještě více vzrušující rok než letos. Stačí zmínit třeba partnerství se službou Gaikai pro streamování her (např. Zaklínač 2), které se ze stránky Eurogamer.cz spustí rychleji než z lokálního harddisku běžného PC. Nebo únorové uvedení handheldu PlayStation Vita, předpokládané oznámení nové generace Xboxu na E3 či podzimní příchod Wii U.

Za celou redakci, provozovatele (Martin Schovanec/EG Czech s.r.o.), spolupracovníky i kolegy z britské centrály přeji všem čtenářům krásné prožití vánočních svátků (ať během nich stihnete zahrát všechny ty hry, které jste si během roku nebo v rámci neodolatelných slev pořídili, ale neměli na ně čas :), i úspěšný vstup do nového roku, v němž se vám splní všechna tajná přání a nadále nám zachováte svou přízeň.

Nashledanou v roce 2012!

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments