If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Překvapivé Dishonored: Death of the Outsider

Vše o samostatném rozšíření.

Tohle se rozhodně nečekalo. Vzhledem k ne úplně úžasným prodejům loňského Dishonored 2 (i kvůli konkurenci CoD a neoptimalizaci) a vytížení studií Arkane s květnovým Prey jsme nepředpokládali, že si tak brzy zahrajeme nové Dishonored. Ale je to tak. Bethesda chytře usoudila, že než vypouštět obří DLC pro ne zase tak populární hru, bude lepší ji připomenout tímto způsobem a doufat, že tím přiláká hráče k loňské dvojce.

Jmenuje se Dishonored: Death of the Outsider a je to první samostatně spustitelné rozšíření, které vyjde pro PC/PS4/X1 dne 15. září a to i krabicově.

Tentokrát se stanete nejdrsnější nájemnou vražedkyní, notorickou Billie Lurk (neboli Megan Foster), která se spolčila s jejím mentorem Daudem, aby mohla připravit největší vraždu všech dob - Outsidera, božské figury spojované s nejdůležitějšími událostmi pro celé impérium. Billie samozřejmě disponuje unikátní sadou nadpřirozených schopností, gadgetů a zbraní.

Při ponoření se do hlubin Karnacy odhalíte tajemství Outsidera a jeho původ, střenete se s podzemními bojovými kluby a kulty černé magie (noví nepřátelé), seženete starodávné artefakty a učiníte obtížná rozhodnutí, která prý navždy změní svět okolo vás.

Rozšíření bude logicky stavět na hratelnosti a vizuálním stylu Dishonored 2, což samozřejmě zahrnuje brutální boje, unikátní design levelů a vtahující příběh, který reaguje na vaše činy. Dle Bethesdy půjde o perfektní vstupní bránu, která uvede nováčky do Dishonored, zárovň však výraznou expanzí potěší i zaryté fanoušky předchůdců.

Propojení s Dishonored 2 pak značí možnost opětovně si zahrát s jeho pamětihodnými speciálními silami v módu Original Game Plus (OG+). Premiérové obrázky:

Comments