If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Přesný termín dema Dead Space 2

Majitelé jedné platformy ostrouhají.

Jak bylo naznačeno před pár dny, tak se i stane. EA oznámili pevný termín vydání hratelné ukázky Dead Space 2.

Demo bude možné stahovat od 21. prosince z Xbox LIVE celosvětově a z PlayStation Network v Severní Americe. Na evropském PlayStation Network se demo objeví o den později, 22. prosince. O PC verzi dema tradičně ani zmínka, stejně jako nedávno v případě NFS. EA zkrátka dema na PC odepsali.

Hratelná demoverze postaví hráče po bok inženýra Isaaca Clarkea při děsivém průchodu chrámem Unitologické církve. Hráči rovněž získají přístup k množství nových prostředků, které může Isaac použít k boji.

„Vánoce jsou skvělým obdobím roku k užívání všech možných druhů zábavy," uvedl Steve Papoutsis, výkonný producent série Dead Space. „Vydáním dema pět týdnů před uvedením hry na trh umožníme hráčům nejen znovu se identifikovat s postavou hlavního hrdiny Isaaca Clarkea, ale také jim dáme šanci vyzkoušet si na vlastní kůži různé scénáře, z nichž jim bude doslova padat čelist. Dead Space 2 přinese skutečně masivní hrůzostrašný zážitek se silným psychologickým nábojem v hrůzu nahánějícím tichu temného vesmíru," píše se v tiskové zprávě.

Plná verze Dead Space 2 pak vyjde 25. ledna.

Comments