If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Převod postavy do Dragon Age datadisku

Jak vlastně bude fungovat?

Blížící se datadisk pro multiplatformové RPG Dragon Age, který nese podtitul Awakening (Procitnutí), nabízí možné využití hlavní postavy z původní hry, nebo volbu zcela nového protagonisty. Jak ostatně naznačuje jeho dřívější obsáhlé představení.

Pokud budete preferovat pokračování v herním dobrodružství s původní postavou, lze to udělat kdykoliv - za využití uložené pozice. Nicméně pokud jste původní Origins stále ještě nedokončili, nebude následně možné se s pokrokem a zkušenostmi, které váš hrdina dosáhne v datadisku, navrátit do původní hry. Nicméně Origins v tomhle případě nebude úplně uzavřenou kapitolou, pokračovat ve zdejším hraní bude možné skrze dřívější uloženou pozici, kterou tak rozhodně nepřepisujte!

Výše uvedené vyplynulo z obsáhlého interview, které podstoupil online producent Fernando Melo na stránkách serveru IGN. Kde dále zmínil, že datadisk bude nabídnutý jak skrze kamenné obchody (krabicová verze), tak ke stažení formou digitální distribuce. Jestli se druhá alternativa vztahuje i ke konzolovým verzím však nebylo upřesněno. Příjemné je ještě ujištění, že hra bude svým rozsahem větší, než většina současných "plných her".

Comments