If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Převlek Češky za hrdinku Darksiders 3

S jejím kostýmem bude na Gamescomu.

Comgad nám dal tip týkající se nově zveřejněného polo-oficiálního převleku za hlavní hrdinku Darksiders 3 (Alza.cz).

THQ Nordic se totiž domluvili s českou cosplayerkou, progamerkou a streamerkou datgermia, aby zkusila co nejvěrněji napodobit Fury. Zde je výsledek srovnávající s předlohou:

Níže citujeme oficiální vyjádření, které nám dnes poslal Milan Czarnowski, ředitel Comgadu, který měl u nás tuto hru původně vydat a tak s převlek podporovala. Nedávno distribuční práva přešla na Cenegu Czech.

"Před nedávnem se na nás obrátila Madlenka Germia Moozová s prosbou o pomoc k získání referencí k Fury z Darksiders 3. Zprostředkovali jsme ji kontakt s lidmi z THQ Nordic, ten se ji povedlo rozvinout ve větší spolupráci. THQ ji podpořilo v tvorbě kostýmu Fury a zahrnulo ji do projektu, kde bude fungovat na akcích jako je Gamescom jako oficiální cosplayer hry".

Madlenka Germia Moozová: "Dnes je oficiální release této informace, a tudíž této možnosti využívám, abych [Honzovi Pexovi z Comgadu a Alžbetě Trojanové, která patrně asistovala s kostýmem] poděkovala. Moc si vaší podpory cením a děkuji za ni a děkuji také za jiné české cosplayery, které se mi podařilo do projektu zatáhnout společně se mnou. Cosplayerské komunitě jako celku to určitě pomůže, aby byla v zahraničí zas o trochu více vidět a mou tvorbu to také posunulo o moc dál."

Více o autorce a focení na jejím Facebooku.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments