If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Prey 2 hned tak nebude

Prý ani není ve vývoji, tvrdí autoři.

Je tomu pár dní, co vývojáři z Human Head Studios oznámili nábor zaměstnanců na několik pozic pro svůj nový projekt. Při této příležitosti se kolegové z Blues News zeptali, zda tato zpráva nějak souvisí s rok starým oznámením střílečky Prey 2.

Nebylo to přitom námatkou: před pár dny totiž blog Superannuation ocitoval výrok jednoho zaměstance firmy, který se rozplýval nad čerstvě počatým vývojem jakéhosi áčkového titulu. Z toho, jak mluvil o dosavadní nečinnosti studia, nepřímo vyplývalo, že na Prey 2 se zde příliš intenzivně nepracuje - pokud tedy vůbec.

Human Head na tento dotaz odpověděli velmi nečekaně: "Ohledně statutu Prey 2 nemůžeme nic říci, vyjma toho, že jsme nikdy neohlásili, že hra je ve vývoji."

Veškerou komunikaci s médii by měla mít na starosti mediální skupina Radar Group, s níž spolupracují mimo jiné také 3D Realms na jejich Earth No More. Ti se prozatím k celé věci nevyjádřili. Ale pokud zaměstnanci Human Head neví nic o tom, že by Prey 2 vznikalo, a samotné studio popírá, že by hra kdy byla ve vývoji, není to dost informací na to, aby z nich šlo vyvodit jasný závěr - že nástupce tři roky staré sci-fi střílečky se v blízkosti na trh rozhodně nechystá?

Tagged With

Comments