If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Příští víkend nové záběry z PS5 titulů a něco brzy k The Last of Us 2

+ Spider-Man videa v 60fps a potvrzena nemožnost upgradu.

Lze to chápat jako takovou malý protitah na poslední události okolo Xboxu a Microsoftu, byť jen od japonské pobočky Sony a v omezené míře.

Zúčastní se totiž festivalu YouTube Gaming Week, kterou platforma pro sdílení videí sponzoruje a proběhne mezi 24. zářím a 4. říjnem.

Tvůrci obsahu tam mají příští víkend odvysílat nějaké nové záběry přímo z hraní něčeho pro PlayStation 5. Stane se tak příští neděli od 11 hodin dopoledne našeho času. Zatím však není znám, o jaký titul půjde a zda to samé dostanou i YouTubeři ze západního světa.

Sony mezitím pro Kotaku potvrdila, že u remasteru Spider-Mana pro PS5 skutečně nebude existovat možnost upgradu ze stávající PS4 verze zdarma. Pouze hráči datadisku Miles Morales na PS4 smí zakoupit povýšení na PS5 verzi za 20 dolarů, ale nikoli ti se základní hrou (o zamotané situaci jsme psali před pár dny zde). Těm nezbude nic jiného než si koupit krabicovou Ultimate edici za vyšší cenu, v níž je remaster i rozšíření.

Jeden nadšenec, který na YouTube vystupuje pod přezdívkou SnazzyAI, aspoň využil interpolaci a vylepšení za pomoci umělé inteligence, aby zvýšil framerate oficiální ukázky ze Spider-Man: Miles Morales na 60fps, abyste si lépe představili, jak to bude vypadat v běhu na PS5.

Poslední střípek od Sony se vztahuje k The Last of Us 2. Pozítří, tedy v sobotu 26. září, hodlají Naughty Dog něco oznámit v rámci bývalého tzv. Dne nákazy. Nicméně kvůli covid-19 tento název nechtějí dál používat. Že by došlo na odhalení toho spekulovaného multiplayerového režimu nebo nějakého menšího přídavku pro tento červnový PS4 hit?

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings .

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments