If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Už oficiálně Mortal Kombat 11 Aftermath s rozšířením příběhu a Robocopem

UPDATE - trailer, datum, detaily, artwork.

UPDATE 2 - Warner Bros oficiálně představili Mortal Kombat 11: Aftermath. Vyjde už 26. května pro PC, konzole i Stadia.

Na výběr máte buď jen datadisk (za 40 dolarů) s novou filmovou příběhovou kampaní, třemi novými postavami a třemi skin packy. Výhodnější je sáhnout po re-edici za 60 dolarů označené jako Kollection, v níž je jak základní hra z loňska, tak Aftermath a Kombat Pack (s již dříve vydanými bojovníky Joker, Terminator, Sindel, Nightwolf, Shang Tsung a Spawn).

Alternativou je ještě balení Aftermath + Kombat Pack za 50 dolarů. Krabicová re-edice se vším vyjde až v červnu a bohužel pouze v USA, což je podle našich informací zapříčiněno koronavirem. Komu ani to nevyhovuje, dostane v ten samý den bezplatný patch s fatalitami, přátelstvími a novými úrovněmi (Dead Pool a Soul Chamber).

Poprvé v sérii těchto bojovek vystoupí RoboCop, dalšími zatím potvrzenými postavami jsou Fujin a Sheeva (viz nosný artwork níže). Odměnou za předobjednávku bude Eternal Klash Skin Pack s “Unbound Rage” verzí Škorpiona inspirovanou z Mortal Kombat (2011), Son of Arctika verzí Sub-Zero z Mortal Kombat: Deception a “Kori Power” Frost, což je klasický vzhled Lin Kuei. Tady je oznamovací trailer z dnešního odpoledne:

Původní článek 5.5. - Brazilská Sony se možná trochu ukvapila, když už po obědě našeho času oznámila, že zítra, tedy 6. května, bude oznámeno něco nového do Mortal Kombatu.

Na pouhého dalšího bojovníka se to zdá být moc velkým vábením, pro něco takového by asi nevzniklo speciální teaser video s názvem "Mortal Kombat 11 - teaser". A nová hra to určitě tak brzy po loňském dílu být nemůže, to je ťeď spíš na řadě Injustice 3.

Podle insidera Nibela má jít o jakési větší příběhové DLC, s novými cutscénami a dějem po skončení příběhu základní hry.

Pokud budeme věřit dřívějšímu úniku údajných E3 plánů Warner Bros z 4Chan, mělo by jít o Mortal Kombat 11 Aftermath, re-edici s jiným příběhem než stávající hra. Má být jak v prodeji, tak dostupná coby upgrade pro stávající majitele (vysvětlovalo by to současné zlevnění originálu na 20 dolarů, aby se zbavilo skladových zásob)

Tato edice MK11 prý přijde na trh letos v létě a přinese také nárok na dva budoucí balíčky s novými postavami (jiné než z dosavadních Kombat Packů), šest nových arén a tři příběhové kapitoly. To vše má být postupně vypouštěno během příštích dvou let, obdoba dalšího Season Passu.

Novými bojovníky mají být Takeda, Reiko, Quan Chi, Fujin a Ash Williams či Bruce Campbell, což ladí s dřívějším náznakem postav z hororového filmu Evil Dead.

Podle následného tweetu na oficiálním účtu hry s teaserem v angličtině dojde k oznámení ve středu v 15:00 našeho času.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments