If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Přiblížen Season Pass pro Resident Evil 7

+ předčasné zahájení prodeje.

Že nejočekávanější hru ledna nemine klasický Season Pass, ač to mnozí u tohoto žánru vidí neradi, víme už déle. Teprve nyní ovšem Steam přiblížil jeho obsah.

Resident Evil 7 (Alza.cz) tak nejpozději do konce letošního roku dostane trojici přídavků v hodnotě 30 dolarů (pro PC/PS4/X1).

Banned Footage Vol. 1 přinese patrně další lokality nazvané takto: Nightmare, Bedroom a Ethan Must Die. Banned Footage Vol. 2 naváže něčím podobným: 21, Daughters a Jack's 55th Birthday. Slíbena je i dodatečná příběhová epizoda.

V Emirátech se mezitím začala předčasně prodávat krabicovka, o více než týden v předstihu, a internet (Twitch) tak zaplavila vysílání pozdějších fází hry, které jsou pochopitelně spoilerem.

Diváci se shodují na zjevné inspiraci P.T. a Outlastem, ačkoli hra se zdá být o něco akčnější. Jelikož hrajete v pohledu z vlastních očí, neustále vás provází strach, jestli blízko za vámi nestojí monstrum, které se toulá po domě a před chvílí jste mu zdrhli. Někteří protivníci vylézají z podlahy, jiní zase máchají zbraněmi v ruce nebo zamořily sklep, ale není radno na ně plácat drahocenné náboje do brokovnice. Jindy vyděsí jen vlastní stín na stěně díky pěknému nasvícení, stejně jako vycpaný jelen.

Pro orientaci v labyrintu dveří a chodeb se kdykoli můžete juknout na mapu. Místy lze odemknout zamčené dveře starobylým klíčem, prolézt úzkou štěrbinou, otevřít tajné skrýše kameny nad krbem, sebrat předměty v truhlách do oldschoolového inventáře, kouknout na hodinky či se nadopovat nápoji z ledničky, což doprovází animace s vylitím na ruce.

Tagged With

Comments

More Zpravodajství

Latest Articles