If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Přiblížení Fallout 3: Mothership Zeta

Nový perk, či unikátní zbraně a předměty.

Blížící se rozšíření pro Fallout 3 s názvem Mothership Zeta nabídne, jak už bylo řečeno dříve, dobrodružství odehrávající se v útrobách alieního kosmického plavidla. Tahle lokace má přitom být místem napěchovaným nejvíce pokrokovými zbraněmi v rámci celé hry.

Počínaje speciálním omračujícím obuškem pro boj na blízko, přes pistol Alien Atomizer či pušku nazvanou Alien Disintegrator. Počítat můžete také s novým typem granátů Cryo Grenade, který na krátký čas zastaví postup vašich nepřátel. Zkrátka máte se těšit na paletu nových, zcela unikátních zbraní.

Nedosti na tom se mluví o zpřístupnění nového perku nazvaného "Xenotech Expert." Ten vám umožní lepší sžití se s aliení technologií, takže budete moci způsobovat mnohem větší zranění. Další zajímavostí se zdá být věc označovaná jako "Alien Epoxy", pro kterou se budete moci do aliení lodi vrátit, která dokáže automaticky opravovat poškozené předměty (o dalších 25%)!

Rozšíření Mothership Zeta se objeví na PC a X360 trhu začátkem měsíce srpna v ceně 9,60 EUR, resp. 800 MS bodů. Majitelé konzole PS3 budou patrně muset počkat až do října.

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings .

About the Author

Reportér z Gamescomu

Contributor

Comments