If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Přiblížení Spec Ops z Modern Warfare 3

Chcete si zastřelit pejska a ubránit bunkr?

Americký deník USA Today jako první poodhalil náplň Spec Ops misí z Modern Warfare 3 - konkrétně módu Survival, který bude pod Spec Ops spadat a zahrajete si jej i po síti.

Spec Ops mód obsáhne progresivní systém rankování hráčů, párování, žebříčky a mnoho dalšího. "To všechno Spec Ops oživuje a vím, že fanoušci si to zamilují, protože zvlášť v multiplayeru jde o návykovou záležitost," řekl Robert Bowling ze studia Infinity Ward.

V rámci misí Survival si zahrajete třeba pouštní mapu Dome zasazenou do období studené války, kdy musíte bránit bunkr s radarem před stále početnějšími vlnami nepřátel. S herní měnou si lze zakoupit třeba věž, která vám pomůže obstát proti nepřátelským útočným psům - druhou variantou je pejsky vybavené bombami normálně zastřelit a doslova tak vyhodit do vzduchu.

"S tím, jak se mění vaši nepřátelé, musíte měnit i svoji taktiku," vysvětlil Bowling. "Proti obyčejným vojákům budete bojovat jinak než proti sebevraždeným atentátníkům nebo psům. Na každého existuje nějaký způsob, jak je sundat."

Modern Warfare 3 vyjde 8. listopadu pro PC, Xbox 360 a PlayStation 3.

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings.

About the Author

Levis

Contributor

Comments