If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Přídavek Crash Course pro Left 4 Dead

Valve na první díl nezapomínají.

Když bylo na E3 oznámeno, že Valve připravuje Left 4 Dead 2, fanoušci jedničky se cítili být podvedení. Místo toho, aby Valve vydalo dvojku jako stažitelný obsah, dají na něj novou cenovku a budou vydělávat. Plánoval se bojkot, plánovaly se protesty, ale Valve všechny uklidňovalo, že není třeba panikařit, a že se na první Left 4 Dead rozhodně nezapomene. Byl slíben stažitelný obsah. A ten také skutečně přijde.

Název bude mít Crash Course a vyjde v září. Obsahově bude vyplňovat dějovou mezeru mezi koncem kampaně No Mercy a začátkem kampaně Death Toll z původní hry, takže vám přibudou do hry nové lokace, nové dialogy a Valve slibuje "explozivní finále".

Přídavek bude fungovat jak v kooperativním módu, tak v Survival, ale primárně je určen pro mód Versus, ve kterém část hráčů ovládá lidi a část nakažené zombie. Přídavek mění Versus mód i v dalších kampaních. Od teď bude časový úsek likvidace nepřítele omezen na 30 minut, bude změněn i čas potřebný k oživení spoluhráčů a také znovuobjevování předmětů bude změněno.

Gabe Newell v tiskové zprávě říká, jak je jeho tým nadšený, že mohl dále pracovat na novém přídavku k Left 4 Dead v blízké spolupráci s fanoušky, kterým dali k dispozici nástroje na výrobu vlastních levelů.

Left 4 Dead: Crash Course by mělo vyjít v září. Pro PC bude zcela zdarma a na Xbox Live bude stát 560 mp (pravděpodobně kvůli tomu, že si Microsoft účtuje za využívání jejich Live služby, zatímco na PC budou mít přídavek na svém Steamu).

Tagged With

Comments