If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Přídavky pro Battleborn dobrosrdečné

Plány Gearboxu a Season Pass.

Vtipná zpráva dorazila dnes večer z Gearboxu: "Battleborn je dokončen, beta brzy". Tato významová nelogičnost jen dokazuje pokroucené vnímání slova "beta", které by spíš mělo být nahrazeno dříve běžným výrazem "demo".

Základní verze této MOBA/FPS od tvůrců Borderlands obsáhne nezvykle vysoký počet 25 postav a dalších 5 jich přibude později formou zdarma šířených updatů (nejprve postava Alani, viz artwork níže). Ty přinesou i nové herní režimy, mapy, úpravy vybalancování či komunitní funkce. Model, který se docela osvědčil u Evolve, tak 2K použijí i zde.

Platit budete nuceni jen za odlišný druh obsahu do Battleborn (Alza.cz), který vyjde v pěti přídavcích - s novou příběhovou PvE operací, dalšími skiny či gesty. Za dnes odhalený Season Pass dáte 20 dolarů (levnější než u jiných her) nebo 5 dolarů za každý přídavek. Všechny budou součástí Digital Deluxe Edition za 75 dolarů i s nějakými kosmetickými prvky.

Navzdory kolizi s otevřenou betou Overwatch nadále platí termín 3. května pro PC, PS4 i X1 verze, což je určitě odvážné. To neplatí pro koncept mikrotransakcí: ty budou pouze kosmetického charakteru pro ty hráče, kteří "se chtějí vyřádit nebo chtějí vybočit z davu". Některé budou prodávany i přímo ve hře, ale nebudou mít absolutně žádný dopad na hratelnost, tyto příjmy prý autorům pomohou financovat výše zmiňovaný dodatečný obsah zdarma.

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings .

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments