If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Nová Zelda asi příští rok nebude

Zatím to na ni nevypadá.

O nové Zeldě cílené na konzoli Wii se bohužel moc konkrétního neví. Snad jen tolik, že by měla být výrazně jiná, než jak tuhle sérii na stolních konzolích dosud známe.

Reggie Fils-Aime, prezident americké divize Nintenda, navíc v těchto dnech naznačil, že bychom se chystaného pokračování vůbec nemuseli dočkat v příštím roce, kde ho mnozí už netrpělivě vyhlížejí.

Samozřejmě není řečeno, že by k tomu nakonec nemohlo dojít. Koneckonců na letošní E3 vyjádřil samotný Shigeru Miyamoto snahu, aby byla Zelda v roce 2010 na trhu. Ale současně i on připustil, že netuší, jestli se to vlastně stihne. Každopádně na seznamu Nintendo her pro příští rok ji zatím tedy nenajdeme…

Napadá mne trochu kacířská myšlenka v souvislosti se spekulacemi stran uvedení nástupce Wii na herní trh. Právě nová Zelda by tu totiž mohla posloužit jako skvělý startovní titul, v HD kvalitě a za využití Wii MotionPlus ovladače, který by měl mít v tomhle dílu o poznání větší využití. A propracovanější působnost, než tomu bylo v tom předchozím, s podtitulem Twilight Princess.

Tagged With

Comments