If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

EA konference GC

Sledovali jsme ji živě.

První z plejády tiskovek uspořádaných na letošním veletrhu Gamescom '09 patřila gigantu Electronic Arts, který si své užil již na letošní E3. A protože se od něj tentokrát nečekalo nic výjimečného, může něčím jedině překvapit. Vsadit si na živou předváděčku akční adventury Brutal Legend nebo Dragon Age: Origins je skoro jistota, dost pravděpodobně dojde také na nové ročníky série NHL a FIFA - a snad také něco, co by si člověk opravdu netipnul.

Níže naleznete přepis celé tiskovky, jak jsme ji sledovali minutu po minutě.

Our live coverage of this event has finished.

Coverage

Přátelé, začínáme doslova Velkým třeskem.

Jan Doskocil

Tiskovka jako obvykle začíná shrnujícím trailerem s úryvky z Brutal Legend, Skate 2, Need for Speed: Shift, ale také Harry Potter, Fifa 10, Mass Effect 2 nebo wiičkového Dead Space.

Jan Doskocil

Do hry se letos vrátí stadión Bernabeu, Real Madridu. Ale více o Live Season 2.0 si autoři nechávají na začátek září. Co se tréninku týče, budete moci secvičovat jak jednotlivé situace: penalty, hru jeden na jednoho, kopy z různých pozic a podobně.

Jan Doskocil

Dle očekávání bude následovat představení prvního datadisku do The Sims 3: The World Adventures, který jsme vám na Eurogameru představili před pár týdny.

Jan Doskocil

Turnerová se nás rozhodla zahltit čísly. Půl milionu na Twitteru. Milion na Facebooku. Sta tisíce vytvořených předmětů. Nebo tak nějak. Někdo si dokonce udělal i podobnizny Brada Pitta nebo Baracka Obamy. No jo.

Jan Doskocil

Máme tu oficiální datum vydání: Bad Company 2 se u nás objeví 5. března.

Jan Doskocil

Sekyru budete moci zkombinovat i s elektrickou kytarou hlavního hrdiny Eddieho, která se bude jmenovat Clementine. Tímhle kombem nepřátele vystřelíte do vzduchu, a pokud si na kytaru pořídite nové struny, budete moci zahrát tzv. power akordy (znáte z Nirvany), které "otřesou celým světem (také znáte z Nirvany).

Jan Doskocil

Justin Lambros nám za masivního chóru na obrazovce přichází ukázat Dante's Inferno.

Jan Doskocil

A máme tu nový trailer z Mass Effect 2! Odehrává se na nové lokaci, vesmírné stanici Omega. To bude asi ta z prvních artworků.

Jan Doskocil

Comments

More Blogs

Latest Articles