If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Prince of Persia: Forgotten Sands na VGA

Konec celshadu kvůli filmu?

Noční vyhlašování cen VGA přineslo také premiérový trailer z nedávno odtajněného Prince of Persia: The Forgotten Sands. Ten je nicméně čistě renderovaný a nenapovídá tedy nic moc o tom, zda např. bude hra opět celshadovaná, anebo - což se tentokrát jeví jako pravděpodobnější - se tvůrci alespoň u příležitosti herního doprovodu stejnojmenného filmu vrátí k podobě klasické.

Renderovaný filmeček příliš neuchvátil. Točí se okolo písku, který má skrývat nějaké temné tajemství - podle všeho zodpovědné za tu smršť a písečnou bouři, která se odvíjí na obrazovce a zcela ničí hořící město a interiéry jeho domů, před jejichž sloupy a stěnami hl. hrdina Princ utíká.

V samotném závěru se Princ tomuto zlu dokonce málem postaví, když už na sebe písek začne brát konkrétní podobu jakési nestvůry - ale pak se scéna zastaví a celá se v čase "odvine" o několik vteřin zpátky. Což je další z charakteristických prvků dnes typických právě pro novodobou herní sérii Prince of Persia.

Ostatně, však si to v traileru - NYNÍ NA EUROGAMER TV V HD - můžete ověřit sami.

Hra Prince of Persia: The Forgotten Sands vyjde v květnu 2010 pro PC (dodatečně potvrzeném), Xbox 360 a PlayStation 3. Na novou ukázku z filmu se podívejte zde.

Comments