If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Připomenutí dnešního dema Prey

Už je k downloadu.

Na vědomost se dává, že ode dneška 27. dubna 2017 je k dispozici zdarma ke stažení hratelné demo hry Prey (Alza.cz), a to na PlayStation 4 a Xbox One.

Vzhledem k tomu, že embargo na tuto tiskovou zprávu bylo na 17. hodinu odpolední, lze předpokládat, že už ho na obou konzolích V těchto chvílích najdete. Jak známo, PC verze bohužel nebude kvůli pirátům.

V rámci dema se hráči nalodí na palubu vesmírné lodi Talos I a budou moci odehrát úvodní hodinu ze hry, a to vše před oficiálním vydání plné verze 5. května.

"Prey Demo: Opening Hour Vás zasadí do role Morgana Yu, hlavního vědce na palubě lodi Talos I pracujícího na vědeckém experimentu, který má za cíl navždy změnit lidský druh. To, co začalo jako zajímavý první den práce, se velmi rychle promění v noční můru. Zanedlouho dojdete děsivého zjištění, že vesmírná výzkumná stanice je zcela opuštěná - i když ne tak úplně... Talos I ukrývá spoustu tajemství a na Vašem přežití závisí přežití celého lidstva," uvádí oficiální popisek distributora Cenega Czech.

Úvodní hodinu této nadějné hry od tvůrců Dishonored z Arkane Studios a Bethesdy jste jinak mohli vidět v tomto starším videu nebo níže v Lets Play od EG:

Tagged With

Comments