If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Přispějte na pomoc zničenému Japonsku

Pohodlně rovnou z PlayStation Store.

Pokud chcete pomoci Japonsku, které před půldruhým týdnem zdemolovalo ničivé zemětřesení a následná vlna cunami, můžete tak nyní učinit i přes oficiální PlayStation Network.

Od pátku platí, že po zapnutí PlayStation Store se vám ukáže zvláštní obrazovka s nápisem "Japan Tsunami Appeal" na domácí stránce PS Store. Odsud můžete pohodlně poslat charitativní příspěvek ve výši dvou, pěti, deseti nebo dvaceti eur, tzn. v přepočtu od padesáti do cca 500 Kč.

Nejen, že pomůžete dobré věci, ale ještě navíc dostanete zdarma reskin Sunrise Blossom s vycházejícím sluncem, typicky japonským motivem.

Všechny peníze půjdou přímo na účet britského Červeného kříže, který je použije na bezprostřední pomoc, zajištění dodávek či finanční zaopatření těch, jichž se katastrofa dotkla nejvíce.

"Spousta hráčů má k Japonsku zvláštní vztah, i když tam osobně nikdy nebyli. Tahle země významným způsobem ovlivnila herní byznys a její kultura i styl se rozšířila po celém světě," dodal Andrew House, prezident evropské pobočky Sony.

Tagged With
About the Author

Levis

Contributor

Comments