If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Přistání ve hře Microsoft Flight Simulator naprosto přesně odpovídá realitě, dokládají videa

Pohled z okna letadla v Londýně, Malajsii i na Novém Zélandu.

Že je tento letecký simulátor maximálně realistický, to se všeobecně ví už dlouho - viz i: Někdo si zahrál Microsoft Flight Simulator na stejném letu a vše přesně sedělo.

Nyní YouTube kanál Planes From Ground publikoval srovnávací videa z přistání v Microsoft Flight Simulator vedle pohledu z okna skutečného letadla.

Ať už jde o přistávací manévr s naváděním Airbusu 320 v Kota Kinabalu na Borneu, na letiště Gattwick na jihu Londýna, vyhýbání se horám u městečka Queenstown na jižním ostrově Nového Zélandu nebo pohled z kabiny pilota při směřování letadla na Los Angeles International Airport, výsledek jsou naprosto dechberoucí.

Hra je totiž mnohem blíže realitě, než by člověk dopředu čekal. Každé jednotlivé políčko, stromy, louky, silnice, řeka, výrazné budovy, dráhy na letišti... vše v ní přesně odpovídá skutečnosti.

Ostatně není divu, když výrobce při tvorbě map použil přesná satelitní data. Dal si však i práci s rozpohybováním aut na dálnici nebo s jinými drobnými detaily. Někdy je dokonce obtížné rozpoznat, která strana videa je hra a která realita. V Malajsii se to identifikuje díky mrakům nad kopci, jindy to může být docela složité - podívejte se sami:

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings .

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments