If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Molyneux: Příští díl Fable by měl oslnit

Nedostatky trojky vzal na svá bedra.

Peter Molyneux v rozhovoru s CVG připustil, že Fable 3 nemohlo po technologické stránce konkurovat současným hrám, nicméně jeho příští titul prý hráče nadchne.

Ačkoliv Fable 3 má na Metacriticu slušné průměrné skóre 80, Molyneux si kritiku přesto vzal k srdci. "Je to všechno moje vina, ne lidí, kteří na hře pracovali o patro výš, ti všichni odvedli báječnou práci. Po přijetí Fable 2 byly moje očekávání příliš velké. Asi jsme si [trojku] špatně naplánovali," připustil Molyneux.

Molyneux uznává potřebu pokračovat vpřed. "Mám velmi jasnou představu o tom, co se sérií Fable dělat v budoucnu. Abych to řekl diplomaticky - cokoliv s Fable uděláme, musíme lidi zkrátka ohromit kvalitou."

"Pokud opravdu vyrobíme další díl, uděláme něco, co bude převyšovat všechny ostatní hry v žánru, uděláme to nejlepší z nejlepšího - ať už se bavíme o technologickém zpracování, dramatu nebo vyprávění."

Peter Molyneux má mimochodem špatný týden - ve čtvrtek mu z auta zaparkovaného na londýnské ulici Stamford Brook ukradli laptop, iPad a dokonce i občanský průkaz. Štastnému nálezci Molyneux na Twitteru nabídl odměnu tisíc liber.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Fable III

Xbox 360, PC

Related topics
About the Author

Levis

Contributor

Comments