If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Sledujte 20 minut dlouhý záznam vysílání, jak Saints Row posune přizpůsobení všeho na vyšší úroveň

Katapultační sedadlo, asymetrická tvář, výzdoba základny.

UPDATE: Vysílání trvalo 20 minut a věnovalo se různým aspektům hry - nahoře je jeho záznam.

Nejprve šlo o editor postav, který překonal i beztak bohaté možnosti v minulých dílech. Upravíte nejen velikost těla, tvář, tetování a piercing, ale rovněž odstín pleti, dokonce i spodní prádlo a ponožky. Můžete také mít každou část obličeje jinou, tzn. že nebude asymetrická.

Do hry se vrátí také několik vrstev oblečení, stačí navštívit některý z obchůdků roztroušených po mapě. Na ní najdete i Jim Rob, kde si změníte vizáž svého vozu či jeho výzbroj. Speciální schopnosti postav mohou pak využít i extra vychytávky, jako je katapultační sedadlo, nekonečný nitro boost či létání s wingsuitem.

Nebylo by to správné Saints Row, pokud byste nemohli vyladit své zbraně. A zkrášlíte si také svou základnu, jak společenskou místnost, tak tajnou válečnou místnost. Pokud by to vše na vás bylo příliš složité a byli byste tím zahlceni, můžete sáhnout po předpřipravených presetech pro každou z kategorií, která poslouží jako takový startovací můstek pro vaše kreativní výtvory

Původní zpráva: Vzhledem k vydání 23. srpna 2022 by nebylo moudré, kdyby to THQ Nordic schovávali na jejich digitální show pouhé dva týdny předtím.

Rozhodli se proto, že uspořádají speciální vysílání k novému pokračování Saints Row už za pět dnů, 20. dubna od 21 hodin našeho času.

Stane se tak na Twitch a YouTube.

Hlavním motivem akce budou široké možnosti přizpůsobení všeho možného ve hře. Jak postav, tak vozidel i zbraní, dokonce i bossů. Má jít o nejvíce výkonné nástroje v tomto směru, co kdy v sérii byly.

Vedle toho se můžete těšit na nový trailer, rozhovory a insiderské informace od klíčových členů týmu, přičemž vše bude uvádět moderátorka Mica Burton.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Saints Row (2022)

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments