If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Průlet nad ostrovem a jízda s náklaďákem z Arma 3: Apex

+ HW náročnost, obal.

Zakladatel a šéf studia Bohemia Interactive si oblíbil Twitter natolik, že ho používá jako hlavní komunikační kanál vůči fanouškům. Marek Španěl takto v minulých dnech namísto PR oddělení zveřejnil několik nových materiálů z nadcházejícího datadisku Apex pro Arma 3.

Nejprve to je průlet vrtulníkem nad pobřetím a plavba na člunu okolo ostrova Tanoa, zbrusu nového typu prostředí do hry inspirovaného Fidži:

Mnohem více Pacifik připomínající je druhé video "Tanoa Truck Simulator" - taková parodie na Truck Simulatory od SCS Software, kde z kabiny řidiče uvidíte jízdu náklaďáku po okružní silnici po ostrově, poblíž typických domečků a bujné vegetace, kterou mimochodem můžete zbořit:

Termín vydání datadisku se máme dozvědět na pondělní PC Gaming Show a budeme zvědavi, jestli se stihne slibovaný červen nebo zda spíš dojde ke skluzu na později o prázdninách. Takhle bude vypadat obal:

Níže ještě zkušenosti Marka Španěla ohledně hardwarové náročnosti: nejnovější verze Arma 3 označená 1.61 s vylepšenou grafikou má šlapat o 20 fps rychleji než ta starší 1.58.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments