If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Pro dohrání Destiny se neobejdete bez kamarádů

Chce uspokojit i osamělé vlky, ale ne vždy si vystačí sami.

Když se v minulosti někdo optal Bungie, jak to bude se singleplayerem v jejich sci-fi akci, obvykle odpověděli, že bude záležet na každém jedinci, jaký typ zážitku si zvolí, ale že chtějí uspokojit všechny skupiny hráčů. Slibovali, že pokud po tom toužíte, budete si moci vychutnat každý posun děje v klidu soukromí, jen že to bude menší zábava než v kooperaci nebo v kompetitivním režimu.

Nyní tento svůj postoj k singlu v Destiny trochu pozměnili, když zabředli do hlubších detailů fungování jejich masivně multiplayerového vesmíru, který bude, jak známo z dřívějška, povinně vyžadovat připojení k internetu pro singleplayer.

"Některé aktivity v závěrečných misích vyžadují, aby se jich účastnila skupina hráčů naráz, kteří spolupracují," varovali včera v rozhovoru pro OXM osamělé vlky, že bez kamarádů se tu kompletně neobejdou.

Vysvětlili to na jednoduchém příkladu, kterému bude rozumět každý: pokud se ocitnete u určitých dveří a nemáte s sebou pět přátel, nedostanete se bez nich dál.

Bungie říkají, že by rádi, aby většina Destiny byla přístupná i fanouškům klasických singleplayerových stříleček, které nechtějí násilím předělávat. Zároveň je ale občas také vhodí do víru sociálních interakcí s ostatními hráči, bez nichž se v některých situacích prostě neobejdou. Destiny bylo nedávno odloženo z jara na začátek září.

VGX trailer
About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments