If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Proč je Godfall exkluzivitou pro PS5?

+ první souvislé video.

Gearbox v pátek ráno zarazil tím, že to byl on, kdo oznámil první hru pro PlayStation 5, nikoli Sony.

Godfall nyní máme možnost vidět v prvním osmivteřinovém klipu, což se považuje za příklad, jak by asi tak mohly vypadat všechny budoucí hry pro PS5. Tzn. v jaké kvalitě grafiky, animací, efektů, textur a modelů by mohly jednoho dne taková akční RPG rubačky být.

Šéf Counterplay Games Keith Lee zároveň promluvil o motivech, které je vedly k cílení hry na PS5 coby exkluzivní konzolovou platformu (vedle Epic Games Store pro PC).

"Výjimečně výkonný SSD v PlayStation 5 umožňuje mít novou úroveň detailů na každém jednotlivém objektu na scéně, stejně jako hladké načítání našeho rozlehlého světa."

V rozhovoru pro PlayStation Lifestyle dále prohlásil, že styl boje v jejich hře se naprosto hodí pro nové adaptivní triggery a haptickou zpětnou vazbu v PS5 ovladači. Díky těmto funkcím se prý budete během boje cítit jako ryba ve vodě.

Hra je prý od základů navržena pro co-op. Celou ji můžete projít samostatně, ve dvou či ve třech. Vaši nepřátelé prý budou reagovat dynamicky, čili přizpůsobovat své chování a útočnou taktiku dle velikosti vaší skupiny. Mottem tvůrců je, že ve skupině jsou hráči silnější a vše je tak větší zábavou.

Tagged With

Comments