If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Proč na EA konferenci některé hry chyběly?

Mají vysvětlení.

Že se nechtělo do Los Angeles letět Cristianu Ronaldovi (tváři FIFA 18), to se dalo pochopit. Den předtím totiž hrál v Litvě kvalifikační zápas za reprezentaci Portugalska, kde přispěl k vítězství 3:0, a pak mu konečně začala krátká dovolená.

Přesto noční konference EA poněkud zklamala, že neobsahovala více dosud neohlášených her, než jen ty dvě (A Way Out a Anthem).

Designérka Amy Hennigová se proto rozhodla na Twitteru objasnit, proč jejich akční adventura ze světa Hvězdných válek a z dílny studia Visceral Games na pódiu absentovala:

"Letošek patří Battlefront 2, jsem velmi pyšná na naše přátele ze studií DICE a Motive. Na naší hře stále tvrdě pracujeme, nemusíte se ničeho bát."

Někteří lidé doufali aspoň v krátký teaser, když byl před rokem na E3 2016, ale jinak už EA v předstihu dali na vědomí, že tenhle projekt je ještě roky vzdálen, takže žádný šok.

Zklamání se neubránili fanoušci Dead Space, kteří by si moc přáli čtvrtý díl tohoto sci-fi hororu, když závěr trojky obsahuje cliffhanger. Nicméně se zdá, že EA s touto nepříliš prodávanou sérií dál nepočítají a stále ji nechají uloženou u ledu.

Comments