If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Naughty Dog se cítí provinile kvůli odkladu Uncharted 4

Proč přesně k němu došlo?

Nemusíte panikařit, naštěstí nedošlo k dalšímu posunu na později, ten 18. březen stále platí (předobjednat na Alza.cz), jen se vracíme, co k tomu vlastně vedlo.

Provinile se prý Naughty Dog cítili už kdysi při zdržení the Last of Us a tehdy to bylo jen o měsíc. S Uncharted 4 měli před sebou těžší rozhodování, uvedli v novém rozhovoru pro Oficiální PlayStaton Magazín.

"Bylo to složité, protože většinu vývoje řešíte až za pochodu. Takže u některých sekvencí jsme si říkali, že jsou až příliš ambiciozní, že je asi budeme muset ze hry vyhodit, jelikož je nestíháme dodělat. Měli jsme z toho špatný pocit, ale ještě horší by bylo, pokud bychom vypustili hru, která nenaplňuje naší vizi," svěřil se časopisu Neil Druckmann.

V závěru Uncharted 4 se prý má stát něco, co vyžaduje od vývojářů hodně práce. Pokud by chtěli dodržet původní termín s vydáním letos před Vánocemi, museli by zredukovat rozsah toho, co chtějí vytvořit, i snížit své ambice.

"Protože jde o poslední kapitolu Nathana Draka, nechtěli jsme příznivce zklamat a vzali jsme si čas navíc, aby šlo o řádné vyvrcholení celé séríe," dodal kreativní mozek studia.

Comments