If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Pro Watch Dogs se opravdu doporučuje osmijádro

A srovnání krabicovky s digitálkou.

Vizuální hody a interakce s obyvateli v Chicagu nebudou zadarmo. Abyste si zahráli Watch Dogs v plné kvalitě, potřebujete mít doma dělo.

UbiSoft o víkendu potvrdil jím doporučenou sestavu pro hraní, která skutečně zahrnuje osmijádrový procesor (Intel Core i7-3770 @3.5 GHz nebo AMD FX-8350 X8 @ 4 GHz), 8 GB RAM a DirectX 11 grafickou kartu s 2 GB paměti (GTX 560 Ti nebo AMD Radeon HD 7850).

Nově nahozená produktová stránka na Steamu také znovu uvádí ty samé minimální HW nároky, jako byly na obchodě UbiSoftu už vloni v říjnu, ačkoli je tehdy výrobce dementoval. Nyní to už nelze brát jinak než jako oficiální údaje, když do vydání zbývá jen měsíc a půl.

Mezi HW požadavky patří i 64bitový operační systém a 25 GB místa na harddisku. Za ten půlrok, který se získal odkladem hry, se tedy nároky na železo nijak nezměnily.

Cena základní verze Watch Dogs na Steamu dělá 50 eur (1400 Kč), tedy o stovku více než nyní PC krabicovka u nás, k níž navíc dostanete bonusové mise, z nichž každá má mít 20 minut.

Na Steamu jsou tyto mise dostupné jen v o 10 eur dražší (1700 Kč) digitální Deluxe edici, ve které je těch bonusů o pár více a herní doba se díky všem prodlouží celkově o dvě hodiny. Novinkou je i tamní odměna za předobjednávku v podobě Blume Agent Packu s bílým kabátem, který zařídí menší zpětný ráz při střelbě.

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments