If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Prodej předmětů v Team Fortress 2

Nový a největší update s mikrotransakcemi.

Valve oznámili, že do Team Fortress 2 v aktuálním updatu přidali obchod s herními předměty.

Obchod, jež nese název Mann Co., umožní hráčům předměty nejen nakupovat, ale i prodávat. A zajímavější je to v tom, že tvůrci předmětů získají z těchto prodejů určité procento, tudíž si tak mohou hráči i přivydělat.

Aktuální update je podle Valve zatím největším přídavkem do hry a to jak po hratelnostní, tak „kosmetické" stránce. Předměty jednotlivých tříd postav mohou vytvořit několik nových potenciálních pod-tříd. Předměty si budou hráči mezi sebou moci i vyměňovat.

Obchod Mann Co. bude přístupný přímo z Team Fortress 2. Nemusíte se však bát, že by Valve najednou s příchodem mikrotransakcí pro předměty začali zpoplatňovat jiný obsah. Budoucí aktualizace budou stále zdarma, stejně jako nový obsah, který Valve do hry stále plánuje přidávat, např. mapy.

Aktualizace nepřidává pouze obchod, ale také sady předmětů, minihry, bedny se zásobami a úpravy předmětů (barvy, názvy).

Kompletní FAQ si můžete přečíst zde a na nové sety předmětů se lze podívat zde. Update je již ve hře a v této chvíli běží na Team Fortress 2 na Steamu i 50 procentní sleva.

Tagged With

Comments

More Zpravodajství

Latest Articles