If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Prodejci her říkají, že první čtvrtletí 2017 je nejsilnější za poslední roky

Spousta skvělých her hned ze začátku roku.

Jak se zdá, hráči se mají v prvním čtvrtletí roku 2017 na co těšit. A prodejci také, protože říkají, že se na nás chystá nejsilnější line-up her za posledních několik let.

"Q1 2017 je o tolik lepší, než stejné období v několika posledních letech," říká například Neil Muspratt, ředitel řetězce Simply Games. "Poslední tři roky bylo první čtvrtletí pro prodejce her dost těžké." Stejný názor má i Robert Lindsay z Games Centre. "Q1 má nejsilnější lineup co si pamatuji. Resident Evil 7 má skvělé předobjednávky a jde o první must have titul pro PSVR. Obrovský hype je kolem Mass Effect Andromeda a South Parku."

Alison Fraser, marketingová šéfka ShopTo také souhlasí. "Resident Evil 7 je první velká věc v Q1. Také se buduje velký hype kolem Mass Effectu a Horizon, takže očekáváme úspěšné čtvrtletí."

Jak už naznačují, v prvním čtvrtletí se hráči kromě Resident Evil 7 (koupit na Alza.cz) dočkají také Mass Effect Andromeda (koupit na Alza.cz), Horizon: Zero Dawn (koupit na Alza.cz) nebo South Park: Fractured But Whole (koupit na Alza.cz).

Chystá se ale také vydání her jako Nioh, For Honor, Halo Wars 2, Sniper Elite 4, Torment: Tides of Numenera nebo Legend of Zelda: Breath of the Wild. Bude toho hodně.

Comments

More Zpravodajství

Latest Articles