If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Prodeje konzole PlayStation 4 už jsou daleko za 25 milionem kusů

Sony věří, že 2016 bude pro konzoli také úspěšný.

Viceprezident Sony Worldwide Studios, Michael Denny, prozradil, že prodeje konzole PlayStation 4 už jsou hodně daleko za 25 milionů kusů. Toto číslo Sony oficiálně oznámilo před třemi měsíci a od té doby své prodeje neprozradili.

"Nemyslím, že je lepší čas koupit si PlayStation, zejména pak PS4," řekl pro GamesIndustry.biz. "Konzole má mnohem více než 25 milionů uživatelů, což je obrovská komunita hráčů. Vyšla už spousta skvělých her a další se chystají. Hodně se těšíme na rok 2016, bude to vzrušující čas."

Sony nedávno celosvětově zlevňovali PS4 před Vánoční sezonou. Plánují také vydávat limitované edice konzolí, teď v nejbližší době k Black Ops 3 a Star Wars Battlefront. Předpokládají také, že mezi dubnem 2015 a březnem 2016 se jim podaří prodat dalších 16,5 milionů konzolí.

Microsoft mezitím řekl, že už nebudou zveřejňovat čísla prodejů svého Xbox One. Naposledy prozradili, že v listopadu 2014 měli na kontě 10 milionů konzolí. Údajně se spíše chtějí zaměřovat na čísla aktivních hráčů na Xbox Live.

Šéf Xboxu, Phil Spencer, se ostatně už nechal slyšet, že si nemyslí, že by mohli tuto generaci konzolí PS4 dohnat. Řekl, že mají "obrovský náskok a skvělý produkt".

Tagged With

Comments