If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Prográmek na odměny z Deus Ex HR

Hledejte kódy a indicie a la Scavenger Hunt.

Square Enix vydal na applovském App Storu utilitku QR Missions App, která bude spravovat odměny v Deus Ex: Human Revolution. Skrze tento program si odemknete kódy k zamčeným dveřím, jež naleznete po celém novém Deus Exu, ale také můžete získat bonusy na Xbox Live Arcade nebo PlayStation Network.

K použití prográmku budete potřebovat přístroj se systémem iOS a kamerou plus registraci přes Facebook Connect, pak už se dál bude hrát na modelu týmových/individuálních her Scavenger Hunt.

První kód naleznete v exkluzivní části facebookové stránky hry, kde během dalších sedmi týdnů přibude sedm podobných kódů. Tipy a triky k hraní najdete také na oficiálním Twitteru vývojářů z Eidos Montreal a na jejich facebookové stránce.

Za každý nalezený kód získáte 10 bodů pro sebe i svůj kolektiv, za každý naskenovaný kód obdržíte nějaký předmět do hry, extra filmečky nebo tajné kódy na odemykání dveří, také kódy na sebeaugmentaci atd.

Prvních tisíc hráčů, kteří získají 10 kódů, pak dostanou exkluzivní téma pro svůj PlayStation Home nebo Xbox Live. Pokud do vydání hry 23. srpna hráči celosvětově získají přes 1 milion bodů, všichni dostanou jako hračku zmenšenou verzi vrtulníku B-EE Chopper místo svého avatara na Xboxu 360 nebo PlayStationu 3.

Prvních 10 hráčů, kteří posbírají všech 21 kódů, získají kopii Deux Ex Human Revolution: Augmented Edition, jedny sluchátka s tématikou hry, figurku s hlavním hrdinou Adamem Jensenem a limitovanou edici Deus Ex Human Revolution: Compression Sleeve.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Deus Ex: Human Revolution

PS3, Xbox 360, PC, Mac

Related topics
About the Author

Levis

Contributor

Comments