If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Project CARS 2 ve třech edicích

+ McLaren trailer.

Počínaje dneškem si hráči mohou přeobjednat jednu z nejvíce očekávaných závodních her od Slightly Mad Studios - Project CARS 2 (Alza.cz) - a vybrat si tak mezi třemi edicemi, které jsou:

LIMITOVANÁ EDICE: Zahrnuje plnou hru, samolepky, unikátní steelbook a exkluzivní in-game balíček Japanese Cars Pack. Toto DLC nabídne 4 automobily od ikonických japonských výrobců Honda a Nissan. Limitovaná Edice bude dostupná pouze prostřednictvím předobjednávek, a to za stejnou cenu jako standartní edice.

SBĚRATELSKÁ EDICE: Zahrnuje vše, co Limitovaná Edice, a navíc nabídne propustku Esport Live VIP Pass, art book, Season Pass, dodatek Motorsport Pack a úžasný model automobilu McLaren 720S v měřítku 1:43..

ULTRA EDICE: Tato edice představuje tu nejexkluzivnější Project Cars edici, která kdy byla vytvořena. Ultra Edice je limitována v počtu pouhých 1 000 ks a zahrnuje vše, co sběratelská edice kromě modelu McLaren 720S v měřítku 1:43, který je nahrazen úžasným modelem automobilu Resin McLaren 720S v měřítku 1:12 v provedení SMS-R Stealth Satin. Ultra Edice navíc nabídne podepsaný plakát, čepici s individuálním číselným označením a blok McLaren, který je produktem spolupráce se společností McLaren a zobrazuje vývoj modelu 720S, a to od návrhu a designu až po konečný vývoj.

Všechny tři edice budou dostupné pro PC, PS4 a X1 někdy letos na podzim. Project CARS 2 jinak bude mít i po svém vydání plnou podporu ve formě nového obsahu, který osvěží a prodlouží herní zážitek. Všechny tyto dodatky budou zdarma k dispozici majitelům Season Passu. Níže ještě nový McLaren 720S trailer:

Comments