If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Prosincová ochutnávka Gran Turismo 5

Speciální Time Trial test pro evropské řidiče.

Skrze projekt GT Academy 2010 se dne 17. prosince na PlayStation Store objeví demo pro příští rok nachystaného závodního simulátoru Gran Turismo 5. Půjde přitom o trať v rámci speciální Time Trial zkoušky, s následnou možností přijetí do výše anoncované prestižní Gran Turismo Akademie.

Na virtuální závodníky tu má čekat řada hodně náročných závodních dnů, které stráví v kokpitu vozu Nissan 370Z. A to hned ve dvou jeho upravených verzích, vybraných pro tohle klání pro své dynamické jízdní vlastnosti, které tady údajně ocení i úplní začátečníci.

Každopádně skrze síto národních kvalifikací se pouze dvacítce nejlepších Evropanů dostane té výsady, zúčastnit se posléze pětidenního soutěžení na půdě zmíněné GT Academy 2010, kde pak vykrystalizují dva nejlepší jezdci.

Online žebříčky v počátcích soutěžení napoví, jak na tom kdo vlastně je s formou, přičemž soutěžení pro nejširší veřejnost skončí až 24. ledna. Pro našince bohužel však ani pořádně nezačne, neboť nejsme na seznamu podporovaných PAL zemí. Aspoň že v Sony slibují, že i na další regiony pamatují a chystají jakousi alternativu - speciální Gran Turismo 5 Time Trial Challenge.

Comments

More Zpravodajství

Latest Articles