If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Hra roku - průběžné výsledky

Které hry jste vynesli na čelo žebříčku?

Už jste stihli odvolit? Pokud ne, máte ještě poslední šanci. Rozhodli jsme se prodloužit hlasování o nejlepší hru roku 2009 do konce tohoto týdne, přesně do 10. ledna 2010. Jaké jsou průběžné výsledky?

Zatím nebudeme vyzrazovat přesné pořadí, ale můžeme aspoň něco málo nastínit, jak to čtenáři Eurogamer.cz do této chvíle vidí:

- Nejvíce se vám vloni líbily hry (bez rozlišení jejich umístění) Batman: Arkham Asylum, Modern Warfare 2, Dragon Age: Origins, Uncharted 2 a Assassin's Creed 2.

- Aby se pořadí na čele změnilo, vyžadovalo by to přibližně jen 30 dalších hlasujících čtenářů, což není vůbec nemožné.

- V TOP 10 je šest her pokračováním zavedených sérií a čtyři novými značkami (ty převažují na 6.-10. místě).

- Ani jedna z českých her se do první desítky neprocpala, ty dvě nejlepší čekají za jejími dveřmi.

- Z žánrů favorizujete jednoznačně akce a hned poté je následují RPG. Oproti tomu strategie se tolik neujaly, nejlépe si z nich vede Empire: Total War.

- Ve druhé destíce se těsně vedle sebe pohybuje hned čtveřice závodních titulů. Pro jiné závody téměř nikdo nehlasoval.

- Nezávislé hry navzdory všeobecné oblibě a rostoucí popularitě stále nemají tolik příznivců jako ty vysokorozpočtové od největších výrobců. Do první padesátky se z těch zahraničních vešly jen Braid, Plants vs Zombies, World of Goo a Trine.

Nejste s prozatímními výsledky spokojeni? Ovlivněte je vaším hlasováním zde! Kompletní výsledky volby hry roku 2009 publikujeme v druhém lednovém týdnu.

Comments