If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

První český pravidelný TV pořad o esportu

Na Prima Cool od soboty.

Televizní kanál Prima COOL 7. dubna představí historicky první Esport TV magazín z domácí i zahraniční herní scény, oznámil tiskovou zprávou.

Diváci se prý mohou těšit na novinky ze světa Esportu, rozhovory, komentované turnaje i profesionálně hrané mobilní hry, to vše pravidelně každou sobotu dopoledne v pořadu COOL Esport, vysílaném hned po RE-PLAY. Dosud byly jeho díly dostupné jen na internetu.

„Naší snahou bylo vždy divákům přibližovat svět gamingu a Esportu. Po úspěchu přímých přenosů z největších světových turnajů, zavedení COOL Esport ligy a úspěšnému startu první řady onlinového magazínu COOL Esport bylo přenesení pořadu na televizní obrazovky dalším logickým krokem," uvádí manažer videoobsahu FTV Prima Štěpán Hykš a dodává: „Jsme rádi, že můžeme přispívat k rozvoji Esportu v České republice."

Na televizních obrazovkách diváci uvidí esportový pořad v prodloužené stopáži o délce 25 minut, který startuje již 7. dubna od 9.45 na Prima COOL. Moderátor Zdeněk Princ diváky provede světem Esportu, představí nejlepší domácí týmy, jejich zázemí a aktuální výsledky v turnajích. Navíc hostem televizní premiéry bude legenda Counter Striku Ivan „Dev1" Lazarov.

Krátká upoutávka zde.

About the Author

Redakce

Contributor

Comments