If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Oficiálně potvrzen Xbox One S

Známe termín i cenu + trailer.

UPDATE - Microsoft v úvodu E3 konference oficiálně potvrdil Xbox One S na srpen s cenovkou 299 dolarů, ale to pouze za 500 GB model (ta 2 TB verze bude dražší). Za tuhle cenu také nedostanete stojánek a ovladač, musíte si je přikoupit. Jinak veškeré detaily z včerejšího úniku byly založeny na pravdě.

Konzole bude obsahovat integrovaný zdroj a podporovat to HDR hraní i 4K videa Blu-ray. Další novinkou je, že konzole bude mít větší dosah bezdrátového pokrytí, viz oficiální fotky a propagační video okolo.

Níže ještě porovnání Xbox One S s původní konzolí od The Verge. Vedle zmenšeného Ska také dnes došlo k zásadnímu oznámení úplně nové, mnohem výkonnější generace Xbox One s podtitulem Scorpio, podrobnosti v tomto článku.

Původní zpráva z 12.6. - Chudák Microsoft. Den před konáním jeho E3 2016 konference unikly (jak jinak) fotky a detaily o spekulovaném novém modelu konzole Xbox One S (S jako Slim).

Konzole bude o 40 procent menší než původní verze, na šírku má mít jako dva gamepady položené vedle sebe.

S dosud největším 2 TB harddiskem zvládne přehrávat video v rozlišení 4K (Ultra HD), má podporovat HDR a obsahovat nějak vylepšený ovladač i vertikální stojan.

Co bude v útrobách konzole, to zatím nevíme - krom zmenšení patrně vše zůstane totožné co u původního modelu X1. Příchod na trh se očekává koncem prázdnin.

Vše přesně koresponduje s dřívějším únikem, dle nějž se má připravovat i další model Xbox One (Scorpio), který už má ve 2017 přinést i výkonnější hardware (soupeřící s už potvrzenou upgradovanou PS4).

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings .

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments