If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

První info o Shaun White Skateboarding

Probudíte město k životu.

UbiSoft chce s novou sportovně akční hrou Shaun White Skateboarding oslovit širší publikum a jít na to trochu jinak než konkurenční Skate 3 a Tony Hawk Ride. Umožní hráčům být kreativní a zároveň se dobře bavit.

"Celé to bude o tom, jak skejťáci vnímají svět a jak vidí všechno okolo sebe jako příležitost pro své triky," vysvětlil kreativní ředitel Nick Harper. Na této myšlence bude celá hra stát. Pro běžnou populaci není zábradlí ničím zajímavým, ale pro jezdce na skateboardu představuje výzvu k pokoření. Park pro ně není místem k odpočinku, nýbrž prostorem k vyblbnutí se.

Zpočátku bude rozlehlé město šedé a nudné, ale jak postupně budete plnit úkoly, bude se díky vám probouzet k životu. Objevíte nové oblasti, vytvoříte lepší trasy, transformujete budovy, přeměníte silnice v rampy a dak dále. Vaše kreativita bude odměněna body, lepší výbavou a novými výzvami.

Přes 80 skejťáckých triků do hry osobně vybral samotný Shaun White, takže o jejich autenticitu má být postaráno. Soutěžit půjde i online a v kooperaci.

Shaun White Skateboarding vyjde pro PC, PS3, X360 a Wii letos na podzim, více se dozvíme v polovině června na E3. Zatím pod článkem máme první teaser video a obrázky.

Comments