If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

První informace o Bodycount

FPS střílečka od tvůrců Black.

Codemasters oficiálně potvrdili práci na FPS střílečce Bodycount, kterou vytváří stejný tým lidí jako Black, což byl FPS hit pro Playstation 2 a Xbox z dílny EA. Bodycount bude k dostání na PS3 a X360 počátkem roku 2011.

Podle tiskové zprávy bude Bodycount podobně jako Black spíše arkádová střílečka, která se ani příliš nebude snažit působit realisticky. Ve hře jsou slíbené i multiplayer a kooperativní hra. Vše bude postaveno na EGO enginu od Codemasters, na němž běžel Operation Flashpoint: Dragon Rising nebo závody DIRT 2.

"Všichni jsme fanoušci žánru FPS a věříme, že se dá do něj stále přinést něco nového," říká Stuart Black, otec původní hry Black a kreativní ředitel Bodycount. "V Bodycount se vše točí okolo nábojů a toho, jaký mají vliv na svět." Bodycount totiž očividně bude využívat naprosto zničitelné prostředí, takže se hráči ani nepřátelé nebudou moct schovávat za nerozbitné překážky.

V galerii máme první dva oficiální obrázky z Bodycount. O tom, kdo se na hře podílí, čtěte ve starším článku, na nějž pak navázala jejich silná slova, že většina současných stříleček má být velmi nudných.

About the Author

Ales Harazim

Contributor

Comments