If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

První informace o právě oznámeném F1 2013 včetně videa z hraní

Kromě nové sezony fanoušky čeká i klasika z 80. let.

Codemasters oznámili, že se i tentokrát dočkáme dalšího ročníku F1 2013.

V tiskové zprávě píší, že se dočkáme všech závodníků, vozidel a tratí ze sezony 2013. To znamená, že můžete klidně jezdit jako Lewis Hamilton v jeho Mercedesu nebo jako Sergio Perez v McLaren-Mercedes. Zároveň budou do hry implementována všechna nová pravidla pro tento závodní ročník F1.

F1 2013 ale zároveň obsahuje také nový klasický mód, který namluvil legendární komentátor formulí Murray Walker. V tomto módu můžete hrát za klasické závodníky z 80. let a můžete zkusit porazit současné závodníky v moderních vozech.

Mezi veterány najdete taková jména jako Nigel Mansell, Mario Andretti, Emerson Fittipaldi, Gerhard Berger a další. Do klasických okruhů pak patří například Circuit De Jerez nebo Brands Hatch.

V tomto módu se můžete prohánět jak v upraveném šampionátu, tak také v time trialu, ve split-screenu nebo v online multiplayeru. Nechybí samozřejmě také dobová auta od Ferrari, Williams nebo Lotusu.

F1 2013 obsahuje i rozšířený mód Young Driver's Test, kde se nováčci naučí pořádně řídit neposedné formule na okruhu Yas Marina v Abu Dhabi. Vrací se také mód Grand Prix a v nových formulích nebude chybět také integrace RaceNet, kterou Codemasters implementují už do všech svých závodních her.

F1 2013 půjde do prodeje na PC, PS3 a X360 na podzim.

První upoutávka

Hotlap Nurburgring

Hotlap Silverstone

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings .

About the Author

Ales Harazim

Contributor

Comments