If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

První videa ze skutečného hraní GTA 5!

Páření psů, ujíždění policii, bong, joint a dokonce i sníh.

AKTUALIZACE - Jak se dalo předpokládat, výrobce se během pár hodin postaral o odstranění videí z YouTube, využijte proto mirror všech na Uloz.to (100 MB), kde archiv obsahuje většinu dosud uniklých sekvencí ve FLV nebo MP4 souborech, které přehrajete na vašem počítači např. s programem Media Player Classic.

Původní článek z 10:00 - Vzhledem k velmi specifickému přístupu Rockstaru k marketingu, v němž je vždy vše striktně kontrolované a trailery prošpikuje častými střihy, aby toho dopředu příliš neprozradily nebo náhodou neodhalily nějaké nedostatky, toho na rozdíl od jiných her o GTA 5 ani těsně před vydáním moc nevíme. Na tenhle okamžik proto všichni toužebně čekali, jelikož konečně více vypovídá, jaká vlastně hra bude. A zdá se, že by mohla překonat i ty největší vkládané naděje.

Z distribučních kanálů se xboxová originálka nejsledovanějšího titulu roku někomu dostala do rukou předčasně, dlouhých šest dnů před oficiálním termínem a pět dnů před vypršením embarga na recenze od těch nejprestižnějších magazínů. Internet tedy logicky začínají zaplavovat první videa ze skutečného hraní a jejich autorům je celkem jedno, že si za to vysloužili ban na Xbox Live. Jedná se o nahrávky nevalné kvality nebo pouze párvteřinové, mohou být citlivkami považovány za spoiler, kterým také občas opravdu jsou, přesto mají v tuto chvíli hodnotu zlata:

Dvouminutový sestřih (mirror, 76 MB ve FullHD) zachycuje:

  • Bankovní loupež v kukle a s taškou na peníze přes rameno
  • Lození Franklina po hispánském předměstí s nevrlými "pouličními" pracovníky
  • Mrknutí na mapu překvapivě ukazující pouze město a ne okolí
  • Páření dvou psů
  • Nepřerušovanou minutovou jízda bílého sporťáku po dálnici s policií za zády, oslepením od slunce, vyskočením ze dveří auta a jakousi superschopnost pro náhlý skok na policistu
  • Zastávku nadzemního metra, jaké po kolejích jezdí v reálném L.A.
  • Vynikající modely i rozpohybování postav při krycí přestřelce za bednami či na ulici
  • Kouření jointa
  • Předskriptovaný pád domu postaveného na útesu a jeho následné "vysypání" se dolů
  • Procházku po pokojících luxusního Michaelova domu zakončenou kouřením bongu

V nahrávkách od někoho jiného je vidět Trevor s rukojmím vůbec poprvé na sněhu, který se dosud v žádném oficiálním videu nevyskytoval, s padajícími vločkami a vysokými závějemi ve vesničce. To se bude ve hře měnit i roční doba nebo to je někde na nejvyšších vrcholcích uprostřed mapy?

Plno dalších krátkých videí najdete na Instagramu, tak si pospěšte, než se po nich díky Rockstaru slehne zem.

AKTUALIZACE: další videa zde.

Comments

More Zpravodajství

Latest Articles