If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

První recenze Monster Hunter World

+ TV spot.

Kdo jiný než japonský časopis Famitsu, když jde o japonskou produkci, by měl mít to privilegium zhodnotit jako první na světě Monster Hunter World (Alza.cz)?

Tato největší hra ledna od něj získala téměř dokonalé hodnocení 39/40. Pro srovnání, minulé díly série hodnotil o pár bodíků níže. Důležitější jsou však nové informace, které jsme se z recenze dozvěděli.

Redaktorům zabralo 50 až 60 hodin, než se dobrali konce, a i pak prý našli spoustu důvodů pro pokračování ve hraní. Oproti předchůdcům se jim zdálo, že měli větší pocit, jako že jsou přímo přítomni v herním světě, který neustále něčím překvapuje, takže označení Monster Hunter nové generace prý nese poprávu. Nové oficiální video z toxických bažin Rotten Vale:

Famitsu se dále líbilo, že hladké přechody mezi oblastmi je neustále drží ve spáru akce ve větším tempu než minule a bez nějakého přerušování. Kdo po tom touží nebo kdo je nováčkem v sérii, tu najde spoustu informací o stromu zbraní, slabých místech monster či zničitelných místech, což má usnadnit dostání se do hry.

Příběh má mít silné, pevné vyprávění, a dlouhodobí fanoušci prý v Monster Hunter World najdou systémy, které jim dovolí se do něj ponořit ještě hlouběji. Jinak to prý rozhodně je hra pro milovníky koček.

Níže ještě tradičně ulítlý japonský TV spot:

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments